Polsko - zájezdy

2-Dňový Poznávací Zájazd Do Osvienčimu A Krakowa

Polsko - zájezdy

  Krakov | Polsko | zájezdy
  autobus
  🍽️ snídaně
  📅 2 dny (1 noc) dovolené
  16. července - 17. července 2022

  1 954 Kč

  Zobrazit detail ►

  Popis:

  Dovolená v 2-Dňový Poznávací Zájazd Do Osvienčimu A Krakowa - Polsko - zájezdy v termínu od 16.07.2022 do 17.07.2022.

  Zájazd: Krakow, Wieliczka A Zakopane

  Zájazd: Krakow, Wieliczka A Zakopane - Polsko - zájezdy

   Krakov | Polsko | zájezdy
   autobus
   🍽️ snídaně
   📅 2 dny (1 noc) dovolené
   10. září - 11. září 2022

   1 954 Kč

   Zobrazit detail ►

   Popis:

   Dovolená v Zájazd: Krakow, Wieliczka A Zakopane - Polsko - zájezdy v termínu od 10.09.2022 do 11.09.2022.

   2-Dňový Poznávací Zájazd Do Osvienčimu A Krakowa

   2-Dňový Poznávací Zájazd Do Osvienčimu A Krakowa - Polsko - zájezdy

    Krakov | Polsko | zájezdy
    autobus
    🍽️ snídaně
    📅 2 dny (1 noc) dovolené
    20. září - 21. září 2022

    1 954 Kč

    Zobrazit detail ►

    Popis:

    Dovolená v 2-Dňový Poznávací Zájazd Do Osvienčimu A Krakowa - Polsko - zájezdy v termínu od 20.09.2022 do 21.09.2022.

    2-Dňový Poznávací Zájazd Do Osvienčimu A Krakowa

    2-Dňový Poznávací Zájazd Do Osvienčimu A Krakowa - Polsko - zájezdy

     Krakov | Polsko | zájezdy
     autobus
     🍽️ snídaně
     📅 2 dny (1 noc) dovolené
     8. října - 9. října 2022

     1 954 Kč

     Zobrazit detail ►

     Popis:

     Dovolená v 2-Dňový Poznávací Zájazd Do Osvienčimu A Krakowa - Polsko - zájezdy v termínu od 08.10.2022 do 09.10.2022.

     Zobrazeno 1-4 z celkem 4

     Top nabídky

     Výběr nejzajímavějších nabídek z nejbližších 4 termínů odpovídající vašemu výběru dovolené. Vybrat si můžete z nejlevnějšího zájezdu, nejluxusnějšího pobytu nebo ubytování s nejlepšími recenzemi:

     Nejlevnější Polsko - zájezdy

     Nejlevnější Polsko - zájezdy

     Nejlevnější dovolenou Polsko - zájezdy pořídíte v ubytování 2-Dňový Poznávací Zájazd Do Osvienčimu A Krakowa. Svou rekreaci s odjezdem/odletem v sobotu 16. července 2022 a příjezdem/příletem v neděli 17. července 2022 si rezervujte online za bezkonkurenčně nejlevnější prodejní cenu 1 954 Kč. Rekreace v resortu Krakov je v délce 2 dní - 1 nocí je a se stravou formou snídaně. Tato výhodná letní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Invia na svém webu informuje také o současné situaci v Polsku a o podmínkách pobytu v ubytovacím zařízení 2-Dňový Poznávací Zájazd Do Osvienčimu A Krakowa v souvislosti s koronavirem. K rezervaci si můžete pro klidný pocit z cestování dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě nesnází s koronavirem ochrání na cestě, i v případě jejího storna. 2-Dňový Poznávací Zájazd Do Osvienčimu A Krakowa je situován v letovisku Krakov. Doprava do letoviska Krakov je v rámci této nabídky autobusem. Využijte nejlevnější Last Minute v Polsku v létě o prázdninách.

     Polsko - zájezdy - nejlepší recenze

     Polsko - zájezdy - nejlepší recenze

     Nejlepší recenze 0 % má ze 50 nejbližších zájezdů odpovídající vašemu výběru 2-Dňový Poznávací Zájazd Do Osvienčimu A Krakowa. Recenze je udělená na základě 0 hodnotících uživatelů. Den odjezdu/odletu je sobota 16. července 2022 a den příjezdu/příletu je neděle 17. července 2022. Aktuálně si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 1 954 Kč. Pobyt je se stravou formou snídaně v délce 2 dní, 1 nocí. Tato nabídka je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny na trhu. Invia zastupuje většinu cestovek v tuzemsku. Invia na svých stránkách uvádí aktuální informace o lokalitě Polsko a o podmínkách dovolené v souvislosti s Koronavirem. U Invie lze pro příjemné cestování bez stresu dokoupit pojištění na cestu chránící při problémech s Covidem, během dovolené i během cestování, či zrušení pobytu. Do lokality Krakov, kde se ubytování 2-Dňový Poznávací Zájazd Do Osvienčimu A Krakowa nachází se dostanete autobusem. Užijte si nádhernou letní dovolenou Last Minute v Polsku v létě o prázdninách s nejlepší recenzí v rezortu Krakov.

     Jaké jsou možnosti dovolené v Polsku?

     Dovolená a Last Minute

     Pro zobrazení všech volných termínů dovolené, všech rezortů a Last Minute zájezdů do Polska vyberte úvodní stránku v Polskodovolena.cz - dovolená Polsko a Last Minute zájezdy 2022 a 2023. Vaší dovolenou: Polsko - zájezdy můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní nebo levé části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín odjezdu/odletu nebo příjezdu/příletu, typ dopravy a stravu. Termín od: vyplňte datum nejbližšího odjezdu nebo odletu do Polska. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu nebo příletu z dovolené.
     Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí všechny volné zájezdy a pobyty v Polsku 2022 a 2023, odpovídající vašemu výběru.

     Doprava

     Jaké jsou možnosti cestování a jak se nejlépe dostat do Polska? Pro pobyty v Polsku lze využít tyto oblíbené způsoby dopravy: autobusem.
     Dopravu vybírejte zaškrtnutím jedné nebo více možností ve vyhledávacím formuláři. Čím více možností vyberete, tím více volných termínů se vám zobrazí. Mezi základní možnosti patří vlastní doprava a doprava letecky. Dovolenou v Polsku letecky 2022/2023 lze konkrétněji vybrat zaškrtnutím příslušného místa odletu. Obecně jsou dostupná tuzemská letiště Brno, Praha, Pardubice, Ostrava a Karlovy Vary. Z Východních Čech se dají využít slovenská letiště Bratislava, Košice, Poprad a Sliač, v Západních Čechách zase německá letiště Drážďany a Mnichov. V Severních Čechách se nabízí využít polská letiště Katovice, Krakov a Warszawa, v Jižních Čechách zase rakouské letiště ve Vídni, případně maďarské v Budapešti.

     Strava

     Neomezujte ale zbytečně počet volných termínů dovolené zvolením příliš mála možností. Chcete li například ubytování v Polsku s plnou penzí, zkuste přidat další možnosti stravy jako je polopenze nebo All Inclusive, případně Ultra All Inclusive.
     Dobře také zvažte, jestli se vyplatí si na dovolenou v Polsku připlatit za lepší stravu, například formou Light All Inclusive, All Inclusive nebo Ultra All Inclusive. Pokud zvolíte pobyt bez stravy, bude jídlo nutné dokupovat přímo v Polsku a cena dovolené se tím nakonec může značně prodražit. Kvalitu stravy v konkrétním ubytovacím zařízení si lze dopředu ověřit pomocí recenzí ostatních cestovatelů.

     Termín

     Volný termín jednoduše zvolíte v sekci First Minute, Last Minute nebo dovolené 2022, případně dovolené 2023. Rekreaci však nejlépe (nejpřesněji) vyberete pomocí vyhledávacího formuláře. Snažte se pokud možno nevolit termíny odjezdu nebo odletu a návratu nebo příletu z rekreace v Polsku příliš blízko u sebe, neboť se pak výrazně snižuje počet dostupných termínů a ubytovacích zařízení. Termín můžete upřesnit zvolením měsíce v příslušném ročním období. Vyberte si v Polsku svou jarní dovolenou o Velikonocích v březnu, v dubnu, v květnu, letní dovolenou a prázdniny v červnu, v červenci, v srpnu, podzimní pobyty v září, v říjnu, v listopadu, nebo zimní rekreaci o Vánocích nebo Silvestra v Polsku v prosinci, v lednu nebo v únoru. Nevíte ještě konkrétní měsíc kdy vyrazit na cestu do Bulharska? Ať již hledáte aktivní dovolenou nebo pasivní odpočinek a relax - zkuste si svou dovolenou jednoduše naplánovat podle ročních období. Zkuste osvěžení v Bulharsku na jaře - nabídky pobytů zahrnující jarní měsíce březen, duben a květen. Zažijte letní prázdninové Bulharsko v měsících červen, červenec a srpen - Bulharsko v létě. Vychutnejte si relax na podzim v Bulharsku v podzimních měsících září, říjen a listopad. Zažijte magickou zimu v zimních měsících prosinec, leden a únor.

     Nevíte ještě konkrétní měsíc kdy vyrazit na cestu do Polska? Ať již hledáte aktivní dovolenou nebo pasivní odpočinek a relax - zkuste si svou dovolenou jednoduše naplánovat podle ročních období. Zkuste osvěžení v Polsku na jaře - nabídky pobytů zahrnující jarní měsíce březen, duben a květen. Zažijte letní prázdninové Polsko v měsících červen, červenec a srpen - Polsko v létě. Vychutnejte si relax na podzim v Polsku v podzimních měsících září, říjen a listopad. Zažijte magickou zimu v zimních měsících prosinec, leden a únor.
     Nemáte ještě konkrétní představu kdy chcete do Polska jet? Svou rekreaci si můžete vybrat z Last Minute a Super Last Minute pobytů v současném roce 2022 nebo si naplánovat cestu jako First Minute v příštím roce 2023.


     Luxusní nebo levná dovolená?

     Chcete to nejlepší ubytování - zájezdy, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely v Polsku. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do Polska, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Polsko - zájezdy levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené v Polsku můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

     Alternativní dovolená

     Nevybrali jste si v Polskodovolena.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v Polsku můžete vyzkoušet například také web Dovolená Polsko. Zajímají vás možnosti rekreace zájezdy v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou zájezdy jako Zanzibar zájezdy, Albánie zájezdy nebo například Bali zájezdy či Bulharsko zájezdy.

     Výběr lokality

     Svůj pobyt v Polsku můžete vybrat z následujících 3 letovisek / rezortů:

     Web Polskodovolena.cz nevyužívá cookies.
     Prohledáváme zájezdy od: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
     Kontakt a reklama
     Copyright © 2022. Polskodovolena.cz - porovnání cen zájezdů do Polska.