Polsko - zájezdy

Zobrazeno 1-10 z celkem 50

Top nabídky

Výběr nejzajímavějších nabídek z nejbližších 100 termínů odpovídající vašemu výběru. Vybrat si můžete z nejlevnějšího zájezdu, nejluxusnějšího pobytu nebo ubytování s nejlepšími recenzemi:

Nejlevnější Polsko - zájezdy

Nejlevnější Polsko - zájezdy

Nejlevnější dovolenou Polsko - zájezdy ze 100 pobytů odpovídající vašemu výběru pořídíte v 3hvězdičkovém ubytování Krakow, Wieliczka a Osvětim. Svou rekreaci v období od 16.10. do 17.10.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 1 990 Kč, se stravou formou snídaně. Tato výhodná podzimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Krakow, Wieliczka a Osvětim je situován v letovisku Krakov. Doprava do letoviska v lokalitě Krakov je v rámci této nabídky autobusem. Využijte nejlevnější First Minute v Polsku.

Luxusní Polsko - zájezdy

Polsko - zájezdy - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Polsku? Zkuste přepychový luxusní 3hvězdičkový Tábory v Osvětimi - Auschwitz a Birkenau, solný dů v letovisku Krakov. V období od 24.7. do 25.7.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 2 339 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Tento termín zahrnuje slevu 10 % z původní ceny 2 599 Kč. Do lokality Krakov, kde se ubytování Tábory v Osvětimi - Auschwitz a Birkenau, solný dů nachází, se dostanete autobusem. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné letní dovolené First Minute v Polsku.

Polsko - zájezdy - nejlepší recenze

Polsko - zájezdy - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 0 % má v 100 nejbližších zájezdech odpovídající vašemu výběru 2.5hvězdičkový To nejlepší z Krakowa + WROCLAW (autobusem). Recenze je udělená na základě 0 hodnotících uživatelů. V termínu od 29.5. do 30.5.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 2 690 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Krakov, kde se ubytování To nejlepší z Krakowa + WROCLAW (autobusem) nachází, se dostanete autobusem. Užijte si nádhernou jarní dovolenou v Polsku s nejlepší recenzí v oblasti Krakov.

Jaké jsou možnosti dovolené v Polsku?


Luxusní nebo levná dovolená?

Chcete to nejlepší ubytování - zájezdy, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely v Polsku. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do Polska, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Polsko - zájezdy levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené v Polsku můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Výběr lokality

Svůj pobyt v Polsku můžete vybrat z následujících 3 letovisek:

Alternativní dovolená

Nevybrali jste si v Polskodovolena.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v Polsku můžete vyzkoušet například také web Dovolená Polsko. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako zájezdy Mauricius, zájezdy Omán nebo například zájezdy Rakousko či zájezdy Slovensko.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Polsko - zájezdy můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Polskodovolena.cz - porovnání cen zájezdů do Polska. Web Polskodovolena.cz využívá cookies.