Polsko v srpnu - recenze

Zobrazeno 1-10 z celkem 167

Polsko v srpnu - recenze - nejlepší recenze

Polsko v srpnu - recenze - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 88 % má podle 9 hodnotících uživatelů 4hvězdičkový Król Plaza Spa & Wellness - Jarosławiec. V termínu od 16.8. do 23.8.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 14 140 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Baltské moře, kde se ubytování Król Plaza Spa & Wellness - Jarosławiec nachází, se dostanete vlastním autem. Užijte si nádhernou letní dovolenou First Minute v Polsku s nejlepší recenzí.

Nejlevnější Polsko v srpnu - recenze

Nejlevnější Polsko v srpnu - recenze

Nejlevnější dovolenou Polsko v srpnu - recenze pořídíte v 3.5hvězdičkovém ubytování Galicja - Wieliczka- Kraków. Svou rekreaci v období od 5.8. do 7.8.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 1 890 Kč, se stravou formou polopenze. Tato výhodná letní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Galicja - Wieliczka- Kraków je situován v letovisku Krakov. Doprava do letoviska Krakov je v rámci této nabídky vlastním autem. Využijte nejlevnější First Minute v Polsku.

Luxusní Polsko v srpnu - recenze

Polsko v srpnu - recenze - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Polsku? Zkuste přepychový luxusní 4hvězdičkový Diune Hotel By Zdrojowa v letovisku Baltské moře. V období od 28.8. do 8.9.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 17 170 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Do lokality Baltské moře, kde se ubytování Diune Hotel By Zdrojowa nachází, se dostanete vlastním autem. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné letní dovolené First Minute v Polsku.

Vyhledávání zájezdů

Vaší dovolenou: Polsko v srpnu - recenze můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek, kde jednoduše zvolíte termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu z dovolené v Polsku.Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2020. Polskodovolena.cz - porovnání cen zájezdů do Polska. Web Polskodovolena.cz využívá cookies.