Polsko s polopenzí - slevy

Zobrazeno 1-10 z celkem 658

Top nabídky

Výběr nejzajímavějších nabídek z nejbližších 100 termínů odpovídající vašemu výběru. Vybrat si můžete z nejlevnějšího zájezdu, nejluxusnějšího pobytu nebo ubytování s nejlepšími recenzemi:

Nejlevnější Polsko s polopenzí - slevy

Nejlevnější Polsko s polopenzí - slevy

Nejlevnější dovolenou Polsko s polopenzí - slevy ze 100 pobytů odpovídající vašemu výběru pořídíte v ubytování Villa Antares Ve Swinoujscie. Svou rekreaci v období od 9.9. do 13.9.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 3 120 Kč, se stravou formou polopenze. Tato výhodná podzimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 24 % z původní ceny 4 105 Kč. Villa Antares Ve Swinoujscie je situován v letovisku Baltské moře. Doprava do letoviska v lokalitě Baltské moře je v rámci této nabídky vlastním autem. Využijte nejlevnější First Minute vhodné pro seniory - osoby starší 55 let v Polsku.

Luxusní Polsko s polopenzí - slevy

Polsko s polopenzí - slevy - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Polsku? Zkuste přepychový luxusní 4hvězdičkový Aurora Family&Spa v letovisku Baltské moře. V období od 12.10. do 21.10.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 11 535 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Tento termín zahrnuje slevu 6 % z původní ceny 12 271 Kč. Do lokality Baltské moře, kde se ubytování Aurora Family&Spa nachází, se dostanete vlastním autem. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné podzimní dovolené First Minute vhodné pro seniory - osoby starší 55 let v Polsku.

Polsko s polopenzí - slevy - nejlepší recenze

Polsko s polopenzí - slevy - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 0 % má v 100 nejbližších zájezdech odpovídající vašemu výběru Villa Antares Ve Swinoujscie. Recenze je udělená na základě 0 hodnotících uživatelů. V termínu od 9.9. do 13.9.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 3 120 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 24 % z původní ceny 4 105 Kč. Do lokality Baltské moře, kde se ubytování Villa Antares Ve Swinoujscie nachází, se dostanete vlastním autem. Užijte si nádhernou podzimní dovolenou First Minute vhodné pro seniory - osoby starší 55 let v Polsku s nejlepší recenzí v oblasti Baltské moře.

Jaké jsou možnosti dovolené v Polsku?


Výběr lokality

Svůj pobyt v Polsku můžete vybrat z následujících 3 letovisek:

Alternativní dovolená

Nevybrali jste si v Polskodovolena.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v Polsku můžete vyzkoušet například také web Dovolená Polsko. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako dovolená Srí Lanka, pobyty Thajsko 2021 nebo například zájezdy Turecko 2021 či Last Minute Vietnam.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Polsko s polopenzí - slevy můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Polskodovolena.cz - porovnání cen zájezdů do Polska. Web Polskodovolena.cz využívá cookies.