Polsko s polopenzí - levně

Zobrazeno 1-10 z celkem 603

Top nabídky

Výběr nejzajímavějších nabídek z nejbližších 100 termínů odpovídající vašemu výběru. Vybrat si můžete z nejlevnějšího zájezdu, nejluxusnějšího pobytu nebo ubytování s nejlepšími recenzemi:

Nejlevnější Polsko s polopenzí - levně

Nejlevnější Polsko s polopenzí - levně

Nejlevnější dovolenou Polsko s polopenzí - levně ze 100 pobytů odpovídající vašemu výběru pořídíte v ubytování Alka Sun Resort. Svou rekreaci v období od 19.5. do 20.5.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 1 213 Kč, se stravou formou polopenze. Tato výhodná jarní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Alka Sun Resort je situován v letovisku Baltské moře. Doprava do letoviska Baltské moře je v rámci této nabídky vlastním autem. Využijte nejlevnější Last Minute v Polsku.

Luxusní Polsko s polopenzí - levně

Polsko s polopenzí - levně - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Polsku? Zkuste přepychový luxusní 4hvězdičkový Hotel Arka Medical Spa V Kolbergu v letovisku Baltské moře. V období od 14.10. do 16.10.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 2 560 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Do lokality Baltské moře, kde se ubytování Hotel Arka Medical Spa V Kolbergu nachází, se dostanete vlastním autem. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné podzimní dovolené First Minute v Polsku.

Polsko s polopenzí - levně - nejlepší recenze

Polsko s polopenzí - levně - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 0 % má v 100 nejbližších zájezdech odpovídající vašemu výběru Alka Sun Resort. Recenze je udělená na základě 0 hodnotících uživatelů. V termínu od 19.5. do 20.5.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 1 213 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Baltské moře, kde se ubytování Alka Sun Resort nachází, se dostanete vlastním autem. Užijte si nádhernou jarní dovolenou Last Minute v Polsku s nejlepší recenzí v oblasti Baltské moře.

Jaké jsou možnosti dovolené v Polsku?


Výběr lokality

Svůj pobyt v Polsku můžete vybrat z následujících 3 letovisek:

Alternativní dovolená

Nevybrali jste si v Polskodovolena.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v Polsku můžete vyzkoušet například také web Dovolená Polsko. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako dovolená Kuba, pobyty Maďarsko 2021 nebo například zájezdy Maledivy 2021 či Last Minute Maroko.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Polsko s polopenzí - levně můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Polskodovolena.cz - porovnání cen zájezdů do Polska. Web Polskodovolena.cz využívá cookies.