Polsko - Last Minute

Zobrazeno 1-10 z celkem 117

Nejlevnější Polsko - Last Minute

Nejlevnější Polsko - Last Minute

Nejlevnější dovolenou Polsko - Last Minute pořídíte v ubytování Bursztyn Medical Spa Holiday Houses. Svou rekreaci v období od 30.10. do 1.11.2020 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 597 Kč, bez stravy. Tato výhodná podzimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Bursztyn Medical Spa Holiday Houses je situován v letovisku Baltské moře. Doprava do letoviska Baltské moře je v rámci této nabídky vlastním autem. Využijte nejlevnější Super Last Minute v Polsku.

Luxusní Polsko - Last Minute

Polsko - Last Minute - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Polsku? Zkuste přepychový luxusní 4hvězdičkový Hotel Apis: Rekreační Pobyt 4 Noci v letovisku Krakov. V období od 12.11. do 16.11.2020 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 3 880 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 86 % podle 10 recenzujících cestovatelů. Do lokality Krakov, kde se ubytování Hotel Apis: Rekreační Pobyt 4 Noci nachází, se dostanete vlastním autem. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné podzimní dovolené Last Minute v Polsku.

Polsko - Last Minute - nejlepší recenze

Polsko - Last Minute - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 96 % má podle 3 hodnotících uživatelů 4hvězdičkový Vienna House Amber Baltic: Rekreační Pobyt 3 Noci. V termínu od 30.10. do 2.11.2020 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 3 030 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Baltské moře, kde se ubytování Vienna House Amber Baltic: Rekreační Pobyt 3 Noci nachází, se dostanete vlastním autem. Užijte si nádhernou podzimní dovolenou Super Last Minute v Polsku s nejlepší recenzí.

Vyhledávání zájezdů

Vaší dovolenou: Polsko - Last Minute můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek, kde jednoduše zvolíte termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu z dovolené v Polsku.


Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování - Last Minute, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely v Polsku. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do Polska, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Polsko - Last Minute levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené v Polsku můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2020. Polskodovolena.cz - porovnání cen zájezdů do Polska. Web Polskodovolena.cz využívá cookies.