Krakov - Polsko

Zobrazeno 1-10 z celkem 444

Nejlevnější Krakov - Polsko

Nejlevnější Krakov - Polsko

Nejlevnější dovolenou Krakov - Polsko pořídíte v ubytování Advent v Krakowě. Svou rekreaci v období od 12.12. do 12.12.2020 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 790 Kč, bez stravy. Tato výhodná zimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Advent v Krakowě je situován v letovisku Krakov. Doprava do letoviska Krakov je v rámci této nabídky autobusem. Využijte nejlevnější v Polsku.

Luxusní Krakov - Polsko

Krakov - Polsko - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Polsku? Zkuste přepychový luxusní 4hvězdičkový Ppg204 v letovisku Krakov. V období od 18.12. do 25.12.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 2 227 Kč bez stravy. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Do lokality Krakov, kde se ubytování Ppg204 nachází, se dostanete vlastním autem. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné zimní dovolené First Minute v Polsku.

Krakov - Polsko - nejlepší recenze

Krakov - Polsko - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 94 % má podle 4 hodnotících uživatelů 4hvězdičkový Krakow, Qubus Hotel Krakow**** U Řeky Visly. V termínu od 4.11. do 8.11.2020 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 4 380 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Krakov, kde se ubytování Krakow, Qubus Hotel Krakow**** U Řeky Visly nachází, se dostanete vlastním autem. Užijte si nádhernou podzimní dovolenou Super Last Minute v Polsku s nejlepší recenzí.

Vyhledávání zájezdů

Vaší dovolenou: Krakov - Polsko můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek, kde jednoduše zvolíte termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu z dovolené v letovisku Krakov v Polsku.

Doprava
Jak se dostat na dovolenou do lokality do Polska? Pro pobyty v letovisku Krakov v Polsku lze využít tyto způsoby dopravy: autem nebo autobusem.

Strava
Jaké jsou možnosti stravování v případě rekreace v letovisku Krakov v Polsku podle aktuální nabídky zájezdů? Stravu můžete zvolit formou bez stravy, polopenze případně snídaně. Dobře zvažte, jestli se na dovolenou v letovisku Krakov v Polsku vyplatí připlatit za lepší stravu například formou All Inclusive nebo Ultra All Inclusive. Pokud zvolíte pobyt bez stravy, bude nutno jídlo dokupovat na místě.

Termín
Víte kdy chcete do lokality do Polska vyjet? Svůj pobyt lze upřesnit zvolením měsíce v ročním období. Můžete zvolit jarní dovolenou o Velikonocích v březnu, v dubnu, v květnu, letní dovolenou a prázdniny v červnu, v červenci, v srpnu, podzimní pobyty v září, v říjnu, v listopadu, nebo zimní rekreaci o Vánocích nebo na Silvestra v prosinci, v lednu nebo v únoru.

Ubytování
Jaké jsou možnosti ubytování v letovisku Krakov v Polsku ? Vybírat můžete z těchto ubytovacích zařízení: hotely. Při výběru ubytování v Polsku sledujte recenze ostatních uživatelů a počet hvězdiček příslušného zařízení. Obecně se doporučuje zvolit minimálně tříhvězdičkový, lépe však čtyřhvězdičkový nebo pětihvězdičkový hotel.

Kdy objednat zájezd?
Nejvýhodnější je objednat zájezd typu First Minute. Se zajímavou slevou vyberte ty nejlepší termíny a lokality v letovisku Krakov v Polsku. Pokud si objednáte dovolenou v mezidobí mezi First Minute a Last Minute, tak budete mít ještě zajímavý výběr zájezdů, nicméně ceny budou pravděpodobně oproti First a Last Minute zájezdům o něco vyšší. Výbornou volbou je zájezd typu Last Minute, kdy seženete dovolenou za nejlevnější ceny nicméně výběr termínů a hotelů v Polsku bude již omezen.

Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování , zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely v letovisku Krakov v Polsku. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do lokality do Polska, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Krakov - Polsko levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené v letovisku Krakov v Polsku můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2020. Polskodovolena.cz - porovnání cen zájezdů do Polska. Web Polskodovolena.cz využívá cookies.