Polsko - hotely

Zobrazeno 1-10 z celkem 333

Nejlevnější Polsko - hotely

Nejlevnější Polsko - hotely

Nejlevnější dovolenou Polsko - hotely pořídíte v 4hvězdičkovém ubytování Krakow, Qubus Hotel Krakow**** U Řeky Visly. Svou rekreaci v období od 16.1. do 17.1.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 1 090 Kč, se stravou formou snídaně. Tato výhodná zimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Krakow, Qubus Hotel Krakow**** U Řeky Visly je situován v letovisku Krakov. Doprava do letoviska Krakov je v rámci této nabídky vlastním autem. Využijte nejlevnější First Minute v Polsku s průměrnou recenzí 94 % dle 4 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Polsko - hotely

Polsko - hotely - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Polsku? Zkuste přepychový luxusní 4hvězdičkový Krakow, Qubus Hotel Krakow**** U Řeky Visly v letovisku Krakov. V období od 26.3. do 28.3.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 2 190 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 94 % podle 4 recenzujících cestovatelů. Do lokality Krakov, kde se ubytování Krakow, Qubus Hotel Krakow**** U Řeky Visly nachází, se dostanete vlastním autem. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné jarní dovolené First Minute v Polsku.

Polsko - hotely - nejlepší recenze

Polsko - hotely - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 94 % má podle 4 hodnotících uživatelů 4hvězdičkový Krakow, Qubus Hotel Krakow**** U Řeky Visly. V termínu od 4.11. do 8.11.2020 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 4 380 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Krakov, kde se ubytování Krakow, Qubus Hotel Krakow**** U Řeky Visly nachází, se dostanete vlastním autem. Užijte si nádhernou podzimní dovolenou Super Last Minute v Polsku s nejlepší recenzí.

Vyhledávání zájezdů

Vaší dovolenou: Polsko - hotely můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek, kde jednoduše zvolíte termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu z dovolené v Polsku.

Kdy objednat zájezd?
Nejvýhodnější je objednat zájezd typu First Minute. Se zajímavou slevou vyberte ty nejlepší termíny a lokality v Polsku. Pokud si objednáte dovolenou v mezidobí mezi First Minute a Last Minute, tak budete mít ještě zajímavý výběr zájezdů, nicméně ceny budou pravděpodobně oproti First a Last Minute zájezdům o něco vyšší. Výbornou volbou je zájezd typu Last Minute, kdy seženete dovolenou za nejlevnější ceny nicméně výběr termínů a hotelů v Polsku bude již omezen.

Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování - hotely, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely v Polsku. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do Polska, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Polsko - hotely levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené v Polsku můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2020. Polskodovolena.cz - porovnání cen zájezdů do Polska. Web Polskodovolena.cz využívá cookies.