Polsko - First Minute

Zobrazeno 1-10 z celkem 1543

Nejlevnější Polsko - First Minute

Nejlevnější Polsko - First Minute

Nejlevnější dovolenou Polsko - First Minute pořídíte v 3hvězdičkovém ubytování Pro211. Svou rekreaci v období od 1.5. do 8.5.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 922 Kč, bez stravy. Tato výhodná jarní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Pro211 je situován v letovisku Baltské moře. Doprava do letoviska Baltské moře je v rámci této nabídky vlastním autem. Využijte nejlevnější First Minute v Polsku.

Luxusní Polsko - First Minute

Polsko - First Minute - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Polsku? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Hamilton Wellness & Spa - Świnoujście v letovisku Baltské moře. V období od 22.5. do 29.5.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 14 130 Kč se stravou formou plná penze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Do lokality Baltské moře, kde se ubytování Hamilton Wellness & Spa - Świnoujście nachází, se dostanete vlastním autem. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné jarní dovolené First Minute v Polsku.

Polsko - First Minute - nejlepší recenze

Polsko - First Minute - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 94 % má podle 4 hodnotících uživatelů 4hvězdičkový Krakow, Qubus Hotel Krakow**** U Řeky Visly. V termínu od 1.1. do 3.1.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 2 090 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Krakov, kde se ubytování Krakow, Qubus Hotel Krakow**** U Řeky Visly nachází, se dostanete vlastním autem. Užijte si nádhernou zimní dovolenou First Minute v Polsku s nejlepší recenzí.

Vyhledávání zájezdů

Vaší dovolenou: Polsko - First Minute můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek, kde jednoduše zvolíte termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu z dovolené v Polsku.


Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování - First Minute, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely v Polsku. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do Polska, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Polsko - First Minute levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené v Polsku můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2020. Polskodovolena.cz - porovnání cen zájezdů do Polska. Web Polskodovolena.cz využívá cookies.