Polsko - dovolená

Zobrazeno 1-10 z celkem 2063

Nejlevnější Polsko - dovolená

Nejlevnější Polsko - dovolená

Nejlevnější dovolenou Polsko - dovolená pořídíte v ubytování Advent v Krakowě. Svou rekreaci v období od 12.12. do 12.12.2020 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 790 Kč, bez stravy. Tato výhodná zimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Advent v Krakowě je situován v letovisku Krakov. Doprava do letoviska Krakov je v rámci této nabídky autobusem. Využijte nejlevnější v Polsku.

Luxusní Polsko - dovolená

Polsko - dovolená - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Polsku? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Hamilton Wellness & Spa - Świnoujście v letovisku Baltské moře. V období od 12.12. do 19.12.2020 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 11 030 Kč se stravou formou plná penze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Do lokality Baltské moře, kde se ubytování Hamilton Wellness & Spa - Świnoujście nachází, se dostanete vlastním autem. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné zimní dovolené v Polsku.

Polsko - dovolená - nejlepší recenze

Polsko - dovolená - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 96 % má podle 3 hodnotících uživatelů 4hvězdičkový Vienna House Amber Baltic: Rekreační Pobyt 4 Noci. V termínu od 10.11. do 14.11.2020 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 4 040 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Baltské moře, kde se ubytování Vienna House Amber Baltic: Rekreační Pobyt 4 Noci nachází, se dostanete vlastním autem. Užijte si nádhernou podzimní dovolenou Last Minute v Polsku s nejlepší recenzí.

Vyhledávání zájezdů

Vaší dovolenou: Polsko - dovolená můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek, kde jednoduše zvolíte termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu z dovolené v Polsku.


Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování - dovolená, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely v Polsku. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do Polska, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Polsko - dovolená levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené v Polsku můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2020. Polskodovolena.cz - porovnání cen zájezdů do Polska. Web Polskodovolena.cz využívá cookies.