Polsko autobusem

Zobrazeno 1-10 z celkem 31

Nejlevnější Polsko autobusem

Nejlevnější Polsko autobusem

Nejlevnější dovolenou Polsko autobusem pořídíte v ubytování 2-Dňový Poznávací Zájazd Do Osvienčimu A Krakowa. Svou rekreaci v období od 20.3. do 21.3.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 2 150 Kč, se stravou formou snídaně. Tato výhodná jarní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. 2-Dňový Poznávací Zájazd Do Osvienčimu A Krakowa je situován v letovisku Krakov. Doprava do letoviska Krakov je v rámci této nabídky autobusem. Využijte nejlevnější v Polsku.

Luxusní Polsko autobusem

Polsko autobusem - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Polsku? Zkuste přepychový luxusní 3hvězdičkový Tábory v Osvětimi - Auschwitz a Birkenau, solný dů v letovisku Krakov. V období od 24.7. do 25.7.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 2 339 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Tento termín zahrnuje slevu 10 % z původní ceny 2 599 Kč. Do lokality Krakov, kde se ubytování Tábory v Osvětimi - Auschwitz a Birkenau, solný dů nachází, se dostanete autobusem. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné letní dovolené First Minute v Polsku.

Polsko autobusem - nejlepší recenze

Polsko autobusem - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 0 % má podle 0 hodnotících uživatelů 2-Dňový Poznávací Zájazd Do Osvienčimu A Krakowa. V termínu od 20.3. do 21.3.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 2 150 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Krakov, kde se ubytování 2-Dňový Poznávací Zájazd Do Osvienčimu A Krakowa nachází, se dostanete autobusem. Užijte si nádhernou jarní dovolenou v Polsku s nejlepší recenzí.

Jaké jsou možnosti dovolené v Polsku?


Strava
Jaké jsou možnosti stravování v případě rekreace autobusem v Polsku podle aktuální nabídky zájezdů? Stravu můžete zvolit formou snídaně. Dobře zvažte, jestli se na dovolenou v Polsku vyplatí připlatit za lepší stravu například formou All Inclusive nebo Ultra All Inclusive. Pokud zvolíte pobyt bez stravy, bude nutno jídlo dokupovat na místě.

Termín
Víte kdy chcete do Polska vyjet? Svůj pobyt lze upřesnit zvolením měsíce v ročním období. Můžete zvolit jarní dovolenou o Velikonocích v březnu, v dubnu, v květnu, letní dovolenou a prázdniny v červnu, v červenci, v srpnu, podzimní pobyty v září, v říjnu, v listopadu, nebo zimní rekreaci o Vánocích nebo na Silvestra v prosinci, v lednu nebo v únoru.

Ubytování
Při výběru ubytování v Polsku sledujte recenze ostatních uživatelů a počet hvězdiček příslušného zařízení. Obecně se doporučuje zvolit minimálně tříhvězdičkový, lépe však čtyřhvězdičkový nebo pětihvězdičkový hotel.

Kdy objednat zájezd?
Nejvýhodnější je objednat zájezd typu First Minute. Se zajímavou slevou vyberte ty nejlepší termíny a lokality v Polsku. Pokud si objednáte dovolenou v mezidobí mezi First Minute a Last Minute, tak budete mít ještě zajímavý výběr zájezdů, nicméně ceny budou pravděpodobně oproti First a Last Minute zájezdům o něco vyšší. Výbornou volbou je zájezd typu Last Minute, kdy seženete dovolenou za nejlevnější ceny nicméně výběr termínů a hotelů v Polsku bude již omezen.

Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování autobusem, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely v Polsku. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do Polska, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Polsko autobusem levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené v Polsku můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Výběr lokality
Svůj pobyt v Polsku můžete vybrat z následujících 3 letovisek:

Alternativní dovolená
Nevybrali jste si v Polskodovolena.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v Polsku můžete vyzkoušet například také web Dovolená Polsko. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako Thajsko, Turecko nebo například Zanzibar či Bali.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Polsko autobusem můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Polskodovolena.cz - porovnání cen zájezdů do Polska. Web Polskodovolena.cz využívá cookies.